
Мийка високого тиску Dolphin BM24J на колесах з асинхронним двигуном, продуктивністю до 12 л/хв.
13 172 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99912271
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску:
● Електрична мийка високого тиску зі швидким перемиканням між портативним типом і типом на візку.
● Високоефективний індукційний мотор 2,4 кВтз подвійним захистом від перевантаження та перегрівання, мідна обмотка.
● ASS: система автоматичної зупинки.
● Головка насоса з латуні з керамічним покриттям.
● Змінне керування тиском.
● Малошумна гнучка муфта між двигуном і насосом.
● Вбудований і зовнішній прецизійний фільтр для надійнішої й довговічнішої експлуатації.
● Інтегрована стійка для зберігання кабелю.
● Котушка для шланга та гачки для пістолетів для максимальної зручності.
Сфера застосування:
- глибоке очищення автомобілів, мотоциклів, човнів
- мийка фасадів, парканів, терас
- мийка садової техніки
Характеристика:
- Режим експлуатації під навантаженням — тривалий
- 2- полюсний асинхронний двигун із мідною обмоткою
- Споживана потужність 2400 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Кількість фаз — однофазний
- Число обертів 2850 об/хв.
- Насос HMK14085
- Продуктивність до 720 л/год (10-12 л/мин.)
- Максимальний робочий тиск 140 барів (17 МРа)
- З'єднання насадок швидкознімне
- Зберігає в сухому місці за температури -10 °C... +50*С
- Манометр — є
- Латунний циліндр
- Керамічні поршні
- Довжина кабелю 3 метри
- Габаритні розміри 61х45х45 см.
- Вага 31 кг.
Комплектність:
- мийка високого тиску Dolphin BM24J
- Котушка зі шлангом 15 метрів 1 шт.
- Сопло для мийок 4 шт.
- Пістолет для мийки 1 шт.
- Вхідний фільтр для води зі шлангом 1 шт.
- Колеса
- Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Кераміка |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 31 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 15 м |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
- Ціна: 13 172 ₴









