
Трифазна мийка високого тиску Dolphin HS7.5G з чотириполюсним низькошвидкісним двигуном, продуктивністю 16 л/хв.
42 631 ₴
41 778,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: HS7.5G
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Dolphin HS7.5G стане незамінним помічником на вашому підприємстві, забезпечуючи чистоту та лад із максимальною ефективністю. З таким обладнанням ваша праця стане простішою та продуктивнішою.
Переваги:
● Флагманська модель серії HS, найпотужніша та з високою продуктивністю.
● Чотириполюсний, низькошвидкісний, високоефективний двигун для важких комерційних робіт.
● Головка насоса з латуні надвисокого тиску 30 МПа, японські оригінальні підшипники NSK і багато інших комплектуючих професійної якості.
● Вбудований і зовнішній прецизійний фільтр для надійнішої й довговічнішої експлуатації.
● Підходить для різних сценаріїв, високого потоку та тиску.
● Перемикач запуску та зупинки пістолета.
● Інтегрована стійка для зберігання кабелю.
● ASS: система автоматичної зупинки.
Характеристика:
- 2- полюсний асинхронний двигун із мідною обмоткою
- Потужність 7,5 кВт
- Напруга мережі живлення 380 В
- Частота тока 50 Гц
- Частота обертання 1450 об./хв.
- Насос BSG1813
- Латунні циліндри
- Керамічні поршні
- Максимальний робочий тиск 270 барів
- Витрата води 16 л/хв.
- Довжина кабелю 3 метри
- Швидкознімні 4 форсунки
- Підтримка безперервної роботи 24 години
- Алюмінієвий м'який муфтовий привод для стабільної роботи
- Подовжений пістолет високого тиску з керамічним клапаном
- 10-метровий армований гумовий шланг високого тиску
- Габаритні розміри компресора 650х610х510 мм.
- Вага 63.5 кг.
Комплектація
- Мийка високого тиску Dolphin HS7.5G
- Пістолети для мийок Dolphin
- Шланг високого тиску 10 метрів
- Сопло для мийок 4 шт.
- Фільтр для мийки високого тиску 1 шт.
- Вхідний фільтр для води зі шлангом 2,5 метра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 270 бар |
| Споживана потужність | 7500 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Матеріал поршнів насоса | Кераміка |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 380В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Вага | 63.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
- Ціна: 41 778,38 ₴










