
Бензинове миття високого тиску 250 Бар Dolphin F192HSG продуктивністю 18 л/хв.
49 083,50 ₴
48 101,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: F192HSG
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Професійна бензинова мийка високого тиску Dolphin F192HSG комерційного класу з колінчастим валом до 250 барів, 18 л/хв, підходить для роботи на великих промислових і комерційних об'єктах.
Переваги:
● Високоефективний чотиритактний бензиновий двигун з повітряним охолодженням потужністю 13,5 к.с. для важких комерційних робіт.
● Потужна помпа з малошумною гнучкою муфтою та клапаном захисту від перегрівання головки.
● Головка насоса з латуні надвисокого тиску 25 МПа, японські оригінальні підшипники NSK і багато інших професійних комплектуючих.
● Змінний контроль тиску за допомогою високоміцного керамічного осердя.
● Пістолет для миття високого тиску 25 МПа (керамічний сердечник).
● Обладнаний спеціальним прецизійним фільтром для зниження вимог до якості води.
● Міцний металевий каркас з 10-дюймовими суцільногумовими коліщатками.
Dolphin F192HSG стане незамінним помічником на вашому підприємстві, забезпечуючи чистоту та лад із максимальною ефективністю.
Характеристика:
- Чотиритактний бензиновий двигун із повітряним охолодженням
- Потужність 13.5 HP
- Частота обертання 3600 об./хв.
- Електричний стартер
- Насос HGF 2010
- Латунні циліндри
- Керамічні поршні
- Максимальний робочий тиск 250 барів
- Витрата води 18 л/хв.
- Шланг високого тиску 10 метрів
- Габаритні розміри 870х750х700 мм.
- Вага 100 кг.
Комплектація
- Пістолет для мийок Dolphin — 1 шт.
- Шланг високого тиску — 1 шт.
- Прецизійний фільтр тонкого очищення — 1 шт.
- Форсунка для мийок 0/15/25/40o — 4 шт.
- Вхідний фільтр для води зі шлангом 2,5 метра — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 250 бар |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Вага | 100 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Потужність двигуна, л. с. | 13.5 |
- Ціна: 48 101,83 ₴






