
-4%
Безмасляний з 22-літровим ресивером компресор Dolphin F75V з асинхронним двигуном, продуктивністю 148/55 л/хв.
9 748,04 ₴
9 358,12 ₴
- В наявності
- Код: 000012095
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор Dolphin F 75 Vпризначений для роботи на виробництві в невеликих цехах, майстернях і СТО. Слугує джерелом стисненого повітря для пневматичного інструменту, під час фарбування, прочищення деталей і підкачування шин будь-яких типорозмірів.
Особливостями цієї моделі є низький рівень шуму та вібрації, що надає можливість використовувати апарат у невеликих приміщеннях.
Контроль за роботою компресора не становитиме Вам труднощів, оскільки він оснащен зручному панеллю керування, яка проста у використанні, а наявність манометра дасть змогу чітко контролювати тиск у системі.
Характеристика:
- Тип компресора безоливний
- Привод — прямий
- Продуктивний асинхронний привод
- Кількість фаз — однофазний
- Споживана потужність 780 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Продуктивність на вході 148 л/хв.
- Продуктивність на виході 55 л/хв.
- Кількість циліндрів — 1
- Розташування ресивера — горизонтальне
- Ресивер 22 літра
- Максимальний робочий тиск 8 барів
- Кількість манометрів — 2
- Манометри — робочий тиск, тиск у ресивері
- Регулювання вихідного тиску — так
- Аварійне скидання — так
- Вихід швидкознімний 1/4"
- Рівень шуму 67 дБ
- Габарити (ДхШхВ) 550х285х680 мм.
Комплектність:
Компресор безоливний Dolphin F75V
Паспорт 1шт.
Паковання картонне 1 шт.
Вага 22 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 22 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Регулювання тиску | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 285 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 680 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 9 358,12 ₴





