
-4%
Мийка високого тиску Dolphin V2S з 2-х полюсним асинхронним двигуном 1.8 кВт, робочим тиском 120 Бар
5 696 ₴
5 468,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000012079
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ttps://benzoteh.com.ua/p1584370834-mojka-dolphin-v2s9080.html" target="_blank">Мийка високого тиску Dolphin V2S має досить високі технічні та економічні показники.
Порівнюючи з професійними апаратами високого тиску, вона звичайно поступається, але в побутовому класі не кожен бренд зможе витримати стільки навантажень, як-от мінімийка Dolphin V2S.
Під'єднувати мийку необхідно доng> чистій воді застосовуючи поліфосфатні фільтри. Зберігати за плюсової температури, щоб уникнути замерзання залишків води та конденсату в помпі мінімийки.
Особливості:
- Три поршневий металевий насос
- Повністю закритий двигун із вентилятором охолодження
- Високоефективний безщітковий асинхронний двигун 1800 Вт (мідний дріт)
- максимальний тиск 120 барів
- Авто старт/стоп
- Захист від перегрівання та перевантаження
- Вбудований фільтр
- Компактний розмір зі зручною ручкою
Характеристика мийки:
- Тип двигуна — асинхронний
- Кількість фаз — однофазний
- Споживана потужність 1800 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Режим експлуатації під навантаженням — тривалий
- Продуктивність 480 л/год (8 л/хв)
- Максимальний тиск 120 барів
- Тиск помпи на виході 90 Бари
- З'єднання насадок швидкознімне
- Під'єднання для шланга пістолета — нарізне, стандарт 22 мм.
- Під'єднання для води — ялинка, стандарт 3/4"
- Під'єднання пістолета — нарізне, стандарт 22 мм.
- З'єднання змінних насадок пістолета — різь
- Вбудоване реле тиску — так
- Захист — так
- Рівень шуму 89 дБ
Комплектність:
Мийка Dolphin V2S
Пістолет 1 шт.
Шланг високого тиску 1 шт.
Фільтр 1 шт.
Шланг для під'єднання води 1 шт.
Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Мінімальний тиск | 90 бар |
| Максимальна продуктивність | 480 л/год |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 5 468,16 ₴










