
Акумуляторний безщітковий тример PROton CT-20D з АКБ 20 В/4 Ач
2 304 ₴
- Готово до відправки
- Код: 415631
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональні особливості:
- Напівавтоматична котушка
- Т-подібна ручка
- Система косіння — ніж/леска
- Плавний пуск
Характеристика:
- Тип двигуна — безщітковий
- Номінальна напруга 20 В
- Ємність акумулятора 4 А·год
- Кількість обертів 8500 об./хв.
- Різальна система — волосінь і ніж
- Діаметр обертання ножа 255 мм
- Діаметр обертання струни 300 мм.
- Регульований ремінь — так
- Рівень шуму 91,3 дБ
- Вага 4,5 кг.
Комплектація
- Акумуляторний тример
- Акумулятор 20 В/4 А/год — 1 шт.
- Блок живлення 1,5 А
- Захисний кожух
- Нож 40Т
- Котушка з різальною волосінню (в зборі)
- Монтажні ключі
- Ремінь плечовий
- Інструкція з експлуатації
- Паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proton |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Особливості | Плавний пуск |
- Ціна: 2 304 ₴










