
Будівельний пилосос Scheppach VC30V2 на 30 літрів
3 355 ₴
- В наявності
- Код: 5907747901
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Електричний пилосос Scheppach VC30V2 з потужністю всмоктування 20 кПа надійно видаляє пил, бруд і рідини з усіх типів підлогових покриттів.
Завдяки практичній функції 3-в-1 — вологе прибирання, сухе прибирання та функція видування — VC30V2 ідеально підходить для використання вдома або на будівельних майданчиках.
Чотири плавно колеса, що обертаються на 360° і зручна ручка для перенесення забезпечують легке транспортування.
До комплекту пилососа для вологого та сухого прибирання входять 2-метровий всмоктувальний шланг, три пластикові подовжувальні трубки завдовжки 33 см, паперовий мішок (сертифікований FSC), поролоновий фільтр, щілинна насадка та насадка для підлоги.
Переваги:
• Міцний контейнер для збору пилу з неіржавкої сталі об'ємом 30 літрів зі швидкознімним кріпленням для легкої заміни мішка
• Потужний електродвигун 1200 Вт
• Великий радіус роботи завдяки шнуру живлення завдовжки 3 метри та шлангу завдовжки 2 метри
• Практичний тримач для приладдя для зручного зберігання та використання
Характеристика:
- Призначення — для сухого та вологого прибирання
- Тип двигуна — щітковий
- Споживана потужність 1200 Вт
- Напруга мережі 220 — 240 В
- Частота тока 50 Гц
- Максимальна швидкість обертання двигуна 3800 об/хв.
- Об'єм контейнера 30 літрів
- Довжина шланга 2 метри
- Загальна довжина телескопічної трубки 700/1000 мм.
- Площа поверхні губчастого фільтра 0,031 м2
- Висота губчастого фільтра 120 мм.
- Матеріал губчастого фільтра — полиуретан (ПУ)
- Матеріал корпусу контейнера — неіржавка сталь
- Тканинний фільтрувальний мішок
- Місткість паперового фільтрувального мішка 25 літрів
- Площа поверхні HEPA-фільтра 0,1339 м2
- Висота паперового фільтрувального мішка 150 мм.
- Довжина паперового фільтрувального мішка 480 мм.
- Ширина паперового фільтрувального мішка 380 мм.
- Отвір для з'єднання паперового фільтрувального мішка 54 мм.
- Фільтрація за допомогою паперового фільтрувального мішка 0,3 мкм.
- Довжина однієї пластикової трубки 330 мм.
- Довжина кабелю 3 метра
- Тримач кабелю — так
- Розетка з автоматичним увімкненням/вимкненням на пристрої — немає
- Автоматичне увімкнення — немає
- Клас захисту IP 44
- Клас ізоляції F
- Рівень звукової потужності Lw (A) 82 дБ
- Рівень звукового тиску Lp (A) 82 дБ
- Габарити (ДхШхВ) 330х350х650 мм.
- Вага 7,6 кг. (в упаковці 9.4 кг.)
Комплектація
- Пилосос Scheppach VC30V2
- Набір аксесуарів
- Інструкція з експлуатації
- Паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція видування | Так |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Характеристики миючих пилососів | |
| Можливість сухого прибирання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 9.4 кг |
- Ціна: 3 355 ₴










