
Пилосос будівельний Scheppach VC30 Premium на 30 літрів із підключенням ел. інструменту
5 298 ₴
- В наявності
- Код: 5907746901
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Електричний пилосос Scheppach VC30 Premium з потужністю всмоктування 20 кПа та електродвигуном потужністю 1200 Вт — це практичний універсальний пилосос для дому, майстерні або гаража.
Завдяки зручній функції 3-в-1 — вологе прибирання, сухе прибирання та функція видування — пилосос надійно видаляє пил, бруд і рідини.
Функція ручного очищення фільтра також забезпечує стабільно високу потужність всмоктування.
Міцний контейнер для збору сміття з неіржавкої сталі об'ємом 30 літрів обладнаний зливним корком для зручного спорожнення.
До комплекту VC30 Premium входять: 3-метровий всмоктувальний шланг, 1-метровий всмоктувальний шланг для дрібної побутової техніки, алюмінієва телескопічна трубка, паперові мішки, поролоновий фільтр, щілинна насадка для сухої підлоги, насадка для вологої підлоги, автомобільна насадка, насадка для оббивки, складчастий фільтр, з'єднувальний адаптер і сумка для аксесуарів.
Переваги:
- Розетка з напругою 230 В ~ і максимальною потужністю 2000 Вт для під'єднання електроінструментів.
- Великий радіус дії завдяки сполучному кабелю завдовжки 6 метрів і шлангу завдовжки 3 метри.
- Практичний тримач для приладдя для чистого зберігання та роботи.
- Ручка та 4 колеса, що плавно обертаються на 360°, для зручного транспортування.
Характеристика:
- Призначення — для сухого та вологого прибирання
- Тип двигуна — щітковий
- Споживана потужність 1200 Вт
- Напруга мережі 220 — 240 В
- Частота тока 50 Гц
- Максимальна швидкість обертання двигуна 3800 об/хв.
- Об'єм контейнера 30 літрів
- Матеріал корпусу контейнера — неіржавка сталь
- Довжина шланга 3 метри
- Загальна довжина телескопічної трубки 700/1000 мм.
- Площа поверхні губчастого фільтра 0,031 м2
- Висота губчастого фільтра 120 мм.
- Матеріал губчастого фільтра — полиуретан (ПУ)
- Місткість паперового фільтрувального мішка 25 літрів
- Площа поверхні HEPA-фільтра 0,1339 м2
- Висота паперового фільтрувального мішка 150 мм.
- Довжина паперового фільтрувального мішка 480 мм.
- Ширина паперового фільтрувального мішка 380 мм.
- Отвір для з'єднання паперового фільтрувального мішка 54 мм.
- Фільтрація за допомогою паперового фільтрувального мішка 0,3 мкм.
- Довжина однієї пластикової трубки 330 мм.
- Довжина кабелю 6 метрів
- Тримач кабелю — так
- Розетка з автоматичним увімкненням/вимкненням на пристрої — так
- Клас захисту IP 44
- Клас ізоляції F
- Рівень звукової потужності Lw (A) 82 дБ
- Рівень звукового тиску Lp (A) 82 дБ
- Габарити (ДхШхВ) 330х350х650 мм.
- Вага 7,6 кг. (в упаковці 9.4 кг.)
Комплектація
- Пилосос Scheppach VC30 Premium
- Набір аксесуарів
- Інструкція з експлуатації
- Паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція видування | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Довжина всмоктуючого шланга | 3 м |
| Клас захисту | I |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Характеристики миючих пилососів | |
| Можливість сухого прибирання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Вага | 9.4 кг |
- Ціна: 5 298 ₴










