
Будівельний пилосос FLEX VCE 44 L AC-Set 230/CEE з автоматичною системою очищення фільтра на 42 літри
39 382,81 ₴
- Немає в наявності
- Код: 465690
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безпечний пилосос з автоматичною системою очищення фільтра, 42 л, клас L:
- Адаптер призначений для встановлення валіз L-BOXX і систейнерів Tanos у верхній частині пилососа
- Високопотужна турбіна забезпечує більшу потужність всмоктування та високе розрідження, завдяки чому досягається висока ефективність пиловидалення.
- Постійна висока потужність всмоктування завдяки автоматичною очищенню фільтра без переривання роботи
- Плоский складчастий фільтр з тефлоновим/нанопокриттям дає змогу оптимально використовувати місткість контейнера
- З постійною розеткою і електронною автоматикою вмикання/вимикання
- Регулювання об'єму поворотним вимикачем дає змогу знизити розрідження на поверхні під час проміжного та остаточного шліфування ЛКП
- Для вологого прибирання: з електронним контролем рівня заповнення
- Затримка пуску дає змогу уникнути виникнення пікових напруги під час запуску, а затримка вимкнення — вивести залишки пилу в пиловідсмоктувальний шланг
- Міцний контейнер з подвійними стінками та утопленою ручкою для простішого спорожнення
- Пилозахищене антистатичне виготовлення запобігає електростатичний заряд шланга
- Встановлений на великих коліщатках, обладнаний двома поворотними напрямними роликами з металу
- Окремий канал охолодження двигуна з фільтром грубого очищення Захищає турбіну від припливу атмосферного повітря й у такий спосіб збільшує термін експлуатації. (Додатково можна придбати PES-фільтр для дрібного пилу)
- Проста заміна фільтра без зняття всмоктувальної головки
- З тримачем шланга й експандером для простої та швидкої фіксації електричного кабелю.
- З чотирма затискними петлями (по 2 з кожного боку) для розміщення стяжних ременів і тримача пристроїв типу Giraffe
- Рекомендація: у разі вимкненого очищення фільтра працювати з фільтр-мішком, під час роботи фільтра працювати з пилозбірником
- Безпечний пилосос класу L, підходить для всіх типів пилу, макс. допустима концентрація > 1 мг/м3.
Характеристика:
- Споживана потужність 1400 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Приладна розетка 100-2400 Вт
- Об'єм контейнера 42 літра
- Об'єм заповнення рідиною до 26 літрів
- Макс. об'ємний потік 4500 л/хв.
- Довжина шланга 4 метри
- Діаметр шланга, що всмоктує, 32 мм.
- Кількість двигунів, що всмоктують — 1 продовження
- Максимальна потужність всмоктування 25000 Па
- Площа фільтра 5000 см.
- Довжина кабелю 7.5 метра
- Тип — сухе прибирання + збирання вологого сміття
- Розетка для електроінструмента — є
- Система очищення фільтра — автоматична
- Можливість роботи без мішка — є
- Можливість вологого прибирання — є
- Індикація заповнення — є
- Функція видування — немає
- Автоматичне змотування кабелю — немає
- Рівень шуму 60 дБ
- Габарити (ДхШхВ) 565 x 385 x 650 мм
- Вага 16.7 кг.
Комплектація
- пилосос FLEX VCE 44 L AC-Set 230/CEE
- Паспорт
- Всмоктувальний шланг
- Складчастий фільтр тонкого очищення
- фільтр-мішок із нетканого матеріалу
- мішок-пилозбірник
- Комплект аксесуарів
- Паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 42 л |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість збору рідини | Так |
| Функція видування | Ні |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Довжина всмоктуючого шланга | 4 м |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Характеристики миючих пилососів | |
| Можливість сухого прибирання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Вага | 16.7 кг |
- Ціна: 39 382,81 ₴











