
Акумуляторний садовий культиватор-розпушувач Sakuma BLUE CR1521-CORE SET224SB із шириною обробки 15 см
3 109,05 ₴
- В наявності
- Код: 99912151
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Акумуляторний культиватор-розпорошувач SAKUMA BLUE CR1521B-CORE компактний помічник для догляду за ґрунтом на грядках, клумбах і в теплиці.
Культиватор сумісний з усіма батареями системи TITAN CORE 21, а також за допомогою системи адаптерів, можна використовувати батареї від 18 В до 21 В, майже всіх виробників акумуляторного інструменту (адаптери постачаються опціно-окремо).
Культиватор має невелику вагу всього 3 кг, збалансовану конструкцію, що дає змогу комфортно працювати однією рукою.
Вимикач із блокуванням від випадкового запуску - для комфорту та безпеки користувача.
Зручна збалансована конструкція з металевою телескопічною штангою.
Зручно проходити між рослинами, уздовж бордюрів, на вузьких грядках і в міжрядах із компактною шириною лише 15 см.
Є яскравий захист від перерозряджання батареї, також можливість використання акумуляторів від 2 до 12 А·год.
Характеристика:
- Потужність двигуна 400 Вт
- Напруга акумулятора 21 В
- Ємність акумулятора 4 А·год
- Число обертів 3600 об/хв.
- Ширина оброблення 150 мм.
- Глибина оброблення 100 - 250 мм.
- Діаметр ножів 160 мм.
- Вага 3 кг.
Комплектація
- Акумуляторний культиватор SAKUMA BLUE CR3151B SET224SB
- Акумулятор 21 В/4 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Металеві ножі
- Фіксатори ножів
- Бічна ручка
- Універсальний ключ
- Паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sakuma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Максимальна ширина обробки | 15 см |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 3 109,05 ₴










