
Акумуляторна безщіткова ланцюгова міні пила Sakuma BLUE CS1021BL-CORE SET224SB з акумуляторами в комплекті
2 530,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99912143
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Акумуляторна ланцюгова пила SAKUMA BLUE CS1021B-CORE для швидкого та зручного спила гілок.
Ланцюгова пила сумісна з усіма батареями системи TITAN CORE 21, а також за допомогою системи адаптерів можна використовувати батареї від 18 В до 21 В, майже всіх виробників акумуляторного інструменту (адаптери постачаються опціонно-окремо).
Акумуляторна ланцюгова пила обладнана безщітковим двигуном постійного струму, з високим ККД, що забезпечує більшу потужність і тривалість роботи без заряджання акумулятора.
Система швидкої заміни и натягування ланцюгабез застосування спеціальних інструментів.
Вбудований бачок із візуалізацією рівня оливи, для автоматичного змащення ланцюга.
Акумуляторна ланцюгова пила має малу вагу, всього 2 кг, збалансовану конструкцію, яка дає змогу комфортно працювати однією рукою.
Вимикач із блокуванням від випадкового пуску, для комфорту та безпеки користувача.
Оригінальний захист від перерозряджання батареї.
Можливість використання акумуляторів від 2 до 12 А·год.
Характеристика:
- Тип двигуна — безщітковий
- Напруга акумулятора 21 В
- Ємність акумулятора 4 А·год
- Число обертів 0-3800 об./хв.
- Довжина шини 250 мм.
- Крок ланцюга 1/4"
- Швидкість руху ланцюга 10 м/сек.
- Автоматичне змащення ланцюга — є
- Безключова натяжка ланцюга — є
- Вага 2, кг.
Комплектація
- Акумуляторна ланцюгова пила SAKUMA BLUE CS1021B-CORE
- Акумуляторна батарея 21 В/4 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Шина 2 шт.
- Ланцюг 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sakuma |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 250 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 10 м/сек |
| Кількість обертів | 3800 об/хв |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 530,23 ₴










