
Кущоріз Metabo HS 65
6 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 620018000
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кущоріз Metabo HS 65:
Запатентована механічна система миттєвої зупинки ножа (за 0,05 секунд) для більшої безпеки
Чистий розріз завдяки двосторонньому алмазному заточуванню ножів під кутом 30°
Безпечний нижній ніж гарантує високу безпеку роботи
Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: захищає ніж та механізм передачі при блокуванні сторонніми предметами
Система послаблення натягу кабелю - запобігає випадковому випаданню штекера з розетки.
Пристрій захисту від ударів захищає користувача та механізм передачі від зворотного поштовху
Характеристика кущорізу: Потужність 450 Вт Відстань між ножами 28 мм. Товщина різання 18 мм. Довжина ножа 650 мм. Кількість ходів без навантаження 3100 об/хв. Напруга живлення 220 В Частота струму 50 Гц Довжина кабелю 0.3м. Комплектність: Кущоріз HS 65 1шт. Паспорт 1шт. Чохол 1шт. Упаковка картонна 1шт. Вага 3,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Довжина шини | 650 мм |
| Відстань між ножами | 28 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 450 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 6 299 ₴


