
Точило Scheppach BG 200 W
5 829 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5903105903
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Електроточило Scheppach BG200W — практичний і багатофункціональний пристрій, який підійде для використання в побутовому та професійному сегменті.
Основне завдання — заточувати ножі, сокири, ножиці, садовий інструмент тощо. Також прекрасно справляється зі зняттям іржі та фарби з різних металевих деталей.
Верстат обладнаний досить потужним асинхронним двигуном, який демонструє високу стійкість до перевантажень і дає змогу здійснювати безперервні тривалі роботи. Потужність верстата 250 Вт, досить для забезпечення максимально високого крутного моменту, завдяки чому результативність верстата також зросла. Двигун дуже тихий під час роботи та не вимагає постійного обслуговування.
Особливості та переваги:
- Ударостійкий корпус;
- Висока частота обертів;
- Два диски з різною зернистістю:
- Зернистість кіл 36/60 мм — це дасть змогу виконувати на одному верстаті різні типи оброблення однієї заготовки, без потреби заміни обладнання
- Прозорі захисні екрани:
- Захисний екран необхідний для того, щоб забезпечити надійний захист Ваших очей під час роботи. Екрани регулюються, тож людина без зусиль зможе вибрати оптимальне положення для роботи в певних умовах.
- Компактність і невеликий все;
- Підсвічування:
- Підсвітка дає змогу добре бачити робочий простір навіть у погано освітлених приміщеннях.
Характеристика:
- Споживана потужність 250 Вт
- Число обертів холостого ходу 2850 об/хв.
- Кут повороту 30*
Мокра заточування:
- Товщина точильного кола 40 мм.
- Діаметр точильного кола 200 мм.
- Посадкове отвори точильного кола 20 мм.
Сухе заточування:
- Товщина точильного кола 20 мм.
- Діаметр точильного кола 150 мм.
- Посадкові отвори точильного кола 12,7 мм.
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
Комплектність:
Точило BG 200W 1шт.
Захисні екрани 2 шт.
Паковання картонне 1 шт.
Вага 12 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2850 об/хв |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12 кг |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 463 мм |
| Висота | 282 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 40 мм |
- Ціна: 5 829 ₴





