
Пила стрічкова по металу Scheppach MBS 1100 для горизонтального різання до 127х127 мм
11 453 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5901507901
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Стрічкопильна пила для металу trong>Scheppach MBS1100 комплектується двигуном 1100 Вт, що забезпечує рух стрічки на двох швидкостях: 42 – 144 м/хв. Розміри стрічкового полотна 1140x12,7x0,65 мм.
Стрічка дуже легко кріпиться в обладнанні та затискається спеціальними фіксаторами. Зверху стрічка закривається додатковим захистом і кожухом.
На ручці Scheppach MBS1100, для зручності в роботі, розміщена регулювання обертів полотна, а також увімкнення світлодіодної підсвітки робочої зони.
Упорна ручка стрічковопильного верстата для металу Scheppach MBS1100 також регулюється залежно від того, чи працює вона на верстаті, чи в руках оператора.
Верстат забезпечує оброблення заготовки за нахилення 45o 127x 40 мм, за 90o 127x 40 мм.
Під час роботи на робочому столі, верстат кріпиться до нього завдяки спеціальному кріпленню. Робочий стіл постачається зі спеціальними тисками. Вага верстата 13,69 кг.
Характеристика:
- Споживана потужність 1100 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Чатота струму 50 Гц
- Швидкість руху полотна 42-144 м/хв. (0.7-2.4 м/с)
- Максимальна висота/ширина різання 127 мм. (зона оброблення за 90*)
- Зона оброблення за 45o — 127 х 40 мм.
- Кут різання 0°...+45°
- Розміри стрічки 1140х12.7х0.65 мм.
- Тип керування — ручний
- Призначення — для оброблення деревини, пластику, профільних металевих заготівок, круглих металевих заготівок
- Електронне регулювання робочої швидкості - є
- Світлодіодна підсвітка для оптимального освітлення заготівки — є
- Регульована ручка для оптимальної роботи — так
- Висота машини 550 мм.
- Довжина верстата 635 мм.
- Ширина машини 345 мм.
- Вага 13,69 кг.
Комплектація
Пила стрічкова для металу Scheppach MBS1100 1 шт.
Шестигранний ключ 1 шт.
Паковання
Вага 13,69 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Довжина стрічкової пили | 1140 мм |
| Ширина стрічкової пили | 12.7 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.65 мм |
| Зона обробки при 90° | 127 |
| Зона обробки при 45° | 40 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 13.69 кг |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 345 мм |
- Ціна: 11 453 ₴











