
Кущоріз Metabo HS 55
7 814 ₴
- Немає в наявності
- Код: 620017000
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Запатентована механічна система миттєвої зупинки ножа (за 0,05 секунди) для більшої безпеки
Чистий розріз завдяки двосторонньому алмазному заточуванню ножів під кутом 30°
Безпечний нижній ніж гарантує високу безпеку роботи
Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: захищає ніж та механізм передачі під час блокування сторонніми предметами.
Система послаблення натягу кабелю - запобігає випадковому випаданню штекера з розетки.
Пристрій захисту від ударів захищає користувача та механізм передачі від зворотного поштовху
Характеристика:
Потужність 450 Вт
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Кількість ходів без навантаження 3100 об/хв.
Довжина ножа 550 мм.
Відстань між ножами 28 мм.
Товщина різання 18 мм.
Тип ножа – односторонній
Довжина кабелю 0.3м.
Рівень звукового тиску 82 дБ
Рівень звукової потужності (LwA) 93 дБ
Особливості - миттєвий стоп, запобіжна муфта
Комплектність:
Кущоріз HS 55 1шт.
Паспорт 1шт.
Чохол 1шт.
Упаковка картонна 1шт.
Вага 3,6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Довжина шини | 550 мм |
| Відстань між ножами | 28 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 450 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 7 814 ₴


