
Настільна циркулярна пилка Scheppach HS210 з висотою різу 70 мм
5 298 ₴
- В наявності
- Код: 59013279969
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна пила Scheppach HS210 — компактний і практичний помічник у будь-якій майстерні, що ідеально підходить для точного розпилювання балок, профільованих дощок, а також для поздовжніх і косих розпилів.
Потужний двигун потужністю 1500 Вт і пиляльний диск діаметром 210 мм зі швидкістю обертання 4800 об/хв забезпечують швидке оброблення та точні розпили.
Для точних косих розпилів пиляльний диск можна плавно нахиляти від 0 до 45°.
Характеристика:
- Потужність 1200 W (S1); 1500 W (S6 25 %) із захистом від перевантаження
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Швидкість обертання 4800 об/хв.
- Діаметр диска 210 мм.
- Посадковий діаметр диска 30 мм.
- Товщина диска 2,6 мм.
- Кількість зубців — 24
- Кут нахилу диска 0° — 45° — для точних косих розпилів
- Глибина різу 90° — 70 мм.
- Глибина різу 45° — 54 мм.
- Розмір столу 500х445 мм.
- Кут поперечного різання від -60° до +60° – ідеально підходить для косих розпилів
- Маховик для зручного регулювання висоти зрізу
- Двосторонній затискний поздовжній упор і вбудована шкала для точних розрізів
- Клас захисту IP X0
- Габарити (ДхШхВ) 545х445х380 мм.
- Вага нетто 10,2 кг. (в упаковці 12,4 кг.)
Комплектація
- Пила циркулярна Scheppach HS210
- Інструкція з експлуатації
- Паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 4800 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 54 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12.4 кг |
| Довжина | 545 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Висота | 380 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 500 мм |
| Ширина столу | 445 мм |
- Ціна: 5 298 ₴










