
Безщіткова акумуляторна ланцюгова міні пила PROton CS-20 DN-2 BMC
1 720 ₴
- В наявності
- Код: 413908
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональні особливості:
- Захист від надмірного навантаження
- Безщітковий двигун
- Захист від перегрівання
- Захист від глибокого роздору
- Гальмо пиляльного ланцюга
Характеристика:
- Тип двигуна — безщітковий (безколекторний)
- Напруга акумулятора 20 В
- Ємність акумулятора 2 А·год
- Номінальна частота обертів 3820 об/хв.
- Шина та ланцюг 152 мм. (6")
- Діаметр різу 100 мм.
- Швидкість руху ланцюга 8 м/сек.
- Місткість оливного бака (для змащення ланцюга) 30 мл.
- Крок ланцюга 6,35 мм. (1/4")
- Товщина ланцюга 1,2 мм (0,043")
- 28 провідних ланок
- Рівень шуму 96 дБ
- Вага (без різального вузла) 2,8 кг.
Комплектація
- Акумуляторна ланцюгова пила
- Акумулятор 20 В/2 А·год - 2 ед.
- Зарядний пристрій (1,5 А)
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Proton |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 152 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Кількість обертів | 3820 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 30 мл |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 720 ₴










