
Ударний безщітковий акумуляторний гайковерт Sakuma BLUE CIW8021B SET02 з головками в комплекті
3 529 ₴
- В наявності
- Код: 99113657
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Акумуляторний ударний гайковерт SAKUMA BLUE CIW8021B-CORE інструмент для використання в умовах СТО, майстерень або на будівельному майданчику.
Переваги:
● Сумісний з усіма батареями системи SAKUMA CORE 21, а також за допомогою системи адаптерів, можна використовувати батареї майже всіх виробників акумуляторного інструменту (адаптери постачаються опційно-відокремено)
● Intelligent Control System - смарт-система вибору та контролю роботи із сенсорним керуванням і світлодіодною індикацією
● Широкий діапазон вибору швидкості 0-1300 / 2200 / 3000 об./хв.
● Високий крутний момент затиску 800 Нм дає можливість справлятися з важкими роботами затяжками та свердлінням
● У гайковерті CIW8021B-CORE встановлений безщітковий двигун з високим ККД, що забезпечує більшу потужність і тривалість роботи без підзаряджання
● Міцний металевий корпус редуктора, забезпечують високий ресурс інструменту
● Зустрічна захист від перерозряду батареї
● Електронне гальмо, полегшує виконання серійних завдань із великою точністю
● LED подсветка вбудована в ручку, чудово освітить зону роботи
● Ергономічний дизайн із м'якою прогумованою ручкою, не ковзає в руці та гасить вібрацію
Характеристика:
- Тип двигуна — безщітковий
- Напруга акумулятора 21 В
- Ємність акумулятора 4 А·год
- Частота обертання на холостому ходу 0-1300 / 2200 / 3000 об./хв.
- Частота ударів 0 - 3000 уд./хв.
- Максимальний крутний момент 800 Нм
- Крепеж оснастки - квадрат 1/2"
- Вага без батареї 1,6 кг.
Комплектація
- Гайковерт SAKUMA BLUECIW8021B SET02
- Акумуляторна батарея 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Ударна головка М13 1 шт.
- Ударна головка М17 1 шт.
- Ударна головка М19 1 шт.
- Ударна головка М21 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sakuma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 800 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 529 ₴







