
Верстат циркулярний та шліфувальний Beking BG-3118
5 671,26 ₴
- Немає в наявності
- Код: BG-3118
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Пила циркулярна настільна BG-3118 є багатофукціональним верстатом. Застосовуючи різні насадки на вал двигуна, цей верстат можна використовувати як гравірувальну машину, як точильно-полірувальну, а закріпивши кулачковий патрон, отримуємо велику різноманітність у застосуванні. Крім дискової пилки, встановлюється відрізний диск, що дає можливість різати каміння та метал. Оберти регулюються плавно від 500 до 6500 об/хв.
Характеристика:
Потужність 1300 Вт
Напруга мережі 220 В
Частота струму 50 Гц
Швидкість обертання 500-6500 об/хв.
Діаметр затисканих у патрон свердлів 1-10 мм.
Діаметр відрізного диска 180 мм.
Розмір столу 270х300 мм.
Вага 6 кг.
Комплектація:
верстат циркулярний та шліфувальний Beking BG-3118
Напрямна лінійка
Комплект запасних щіток
Кран подачі охолоджувальної рідини
Силіконова трубка
Перехідник на водопровідний кран
Проштовхувач
Мішок для збирання пилу
Захисний кожух
Перехідник на пилосос
Гнучкий вал
Накінечник Foredom №30
Тримач для шліфувальних дисків, диск scotch-brite
Утримувач типу морквина для полірувальних кіл
Трикулачковий патрон
Ключі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beking |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1.3 кВт |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 6500 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 270 мм |
| Ширина столу | 300 мм |
- Ціна: 5 671,26 ₴










