
Шліфувальна машина для бетону EBS125.4O з диском Nozar 6523555 Eibenstock 06322000K
26 003 ₴
- В наявності
- Код: 06322000K
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Шліфувальник для бетону Eibenstock EBS 125.4 O може працювати не тільки для бетону, але й зі штукатуркою, клеєм, іншими поверхнями під час використання додаткових опційних пристосувань. Обладнання комплектується двигун потужністю 1500 Вт, який забезпечує обертання шпинделя зі швидкістю 10 000 об/хв. Різь шпинделя М14.
Швидкість роботи шліфувальника може регулюватисяДіаметр шліфувальної чашки 125 мм, шпиндельне з'єднання 22,2 мм.
Інструмент має плавним пуском, підтриманням обертів, зниженням швидкості у разі перевантаження, а також захистом від перепадів напруги. g>Пилозахисний кожух Eibensock EBS 125.4 O має особливість — відкидну передню частину, яка оптимізує шліфування у важкодоступних місцях.
Також на кожусі розташований патрубок для під'єднання пилососа діаметром 35 мм. Використання аспіраційної системи під час роботи шліфувальника Eibenstock EBS 125.4 O обов'язкове, оскільки бетонний пил є дуже сильним абразивом і швидко руйнує двигун будь-якого інструмента.
Спеціально передбачені та паралельно розміщені ручки на шліфувальнику неабияк полегшать роботу оператора. Вага обладнання 4,7 кг.
Характеристика:
- Споживана потужність 1500 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Оберти шпинделя під навантаженням 10000 об/хв.
- Діаметр шліфувальної чашки 125 мм.
- Внутрішній діаметр шліфувальної чашки 22.2 мм.
- Вага 4.7 кг.
Комплектація
- шліфувальна машина для бетону Eibenstock EBS125.4O
- інструкція з експлуатації
- паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 26 003 ₴







