
-3%
Миття високого тиску 140 Бар Dolphin HTG 1607-1210C + SET продуктивністю 780 л/год.
13 928,50 ₴
13 510,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 090115400
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
g>Мойка Dolphin HTG 1607-1210C+ SET призначена для ефективного очищення поверхонь від забруднень струменем води під високим тиском (для очищення від бруду фасадів і елементів будівель, паркових меблів та ін., на професійних СТО та автомийках — для миття автомобілів, тракторів, катерів, мотоблоків, газонокосарок тощо)
Особливості:
- Мийка високого тиску з компресором з латунним циліндром з керамічними поршнями
- Манометром для зображення на виході тиску
- Захист ланцюга від перевантаження
- Тиск регулюється відповідно до вимоги оператора
Характеристика:
- Споживана потужність 2500 Вт
- Напруга мережі 220 В/частота 50 Гц
- Робочий тиск 140 Бар
- Продуктивність 780 л/год
- Забір води з бочки — немає
- Бак для мийного засобу немає
- Довжина шланга 10 метрів
- Мах тиск подавання води 140 Бар
- Мах температура води на вході 40°C
- Мережевий кабель 5 метрів
- Тип насоса — плунжерний
- Матеріал насоса — алюмінієвий сплав
- Рівень шуму 89 дБ
- Вага 30 кг.
Комплектація
- мойка Dolphin HTG 1607-1210C + SET
- пістолет
- інструкція
- паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Максимальна продуктивність | 780 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Кераміка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 13 510,64 ₴









