
Бензопила ланцюгова solo by AL-KO Comfort 6442 з автоматичним мастилом ланцюга
10 999 ₴
- В наявності
- Код: 127430
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила solo by AL-KO Comfort 6442 — незамінна під час будівництва, заготівлі дров або розчищення майданчика від старих дерев.
Автоматичне змащення ланцюга істотно знижує знос шини та ланцюга.
Завдяки боковому натягувачеві ланцюга настроювання різальної оснастки дуже проста.
Пристрій захищений від непередбачуваного пуску спеціальним блокатором.
Ефективна система гасіння вібрацій.
Праймер для підкачування паливного насоса.
Ергономічні ручки з надійним і зручним хватом під час проведення розпилювання.
Характеристика:
- Тип двигуна — одноциліндровий двотактний бензиновий
- Об'єм двигуна 41.9 см3
- Потужність двигуна 1.7 кВт/2.3 л.
- Кількість обертів двигуна 12000 об/хв.
- Довжина шини OREGON становить 40 см.
- Цепь OREGON з 57 зубцями
- Крок ланцюга — 1,3 3/8"
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Натяг ланцюга — бічне
- Праймер (ручна підкачування палива) — Да
- Запуск ручний
- Розміри 430 х 240 х 300 мм.
- Вага 7.7 кг.
Комплектність:
Бензопила SOLO by AL-KO 6442 1 шт.
Шина 400 мм. 1шт.
Цепь 1шт.
Ключ свічковий 1 шт.
Чохол на шину 1 шт.
Паспорт 1шт.
Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | AL-KO |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 12000 об/хв |
| Вага | 7.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Бензопила ланцюгова |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 41.9 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.3 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 10 999 ₴



