
Компресор безмасляний на 30 літрів Dolphin SZW850AF030 продуктивністю 205/125 л/хв.
7 417,57 ₴
7 120,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 090113506
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Компресор Dolphin SZW850AF030 — безоливний агрегат «сухого стиснення» , на відміну від оливонаповненого, забезпечує вироблення стисненого повітря дуже високого ступеня чистоти, у ньому не міститься пісок і тверді частинки бруду, пил і олійні пари.
Завдяки цій особливості потрібний там, де пред'являються високі вимоги до якості повітря, тобто. для чутливого та високотехнологічного обладнання в медичній, харчовій та електронній промисловості.
Циліндри компресора з тефлоновим покриттям, самозмащувальні поршневі кільця виготовлені з фторопластових композитних матеріалів з дуже низьким коефіцієнтом тертя, що дає змогу не здійснювати додаткового обслуговування та продовжують термін експлуатації.
В основі створення безшумного безоливного компресора Dolphin SZW850AF030 лежить принципово нова конструкція поршневого блока, яка, з одного боку, дає змогу зберегти достатню для роботи продуктивність, але водночас знижують рівень шуму за роботі компресора.
Компресор виготовлений у професійному компактному виготовленні, має два циліндри з електродвигуном, встановленим на ресивері.
Усі деталі компресора виготовлені відповідно до міжнародних стандартів DIN і ISO, що забезпечує їх повну взаємозамінність під час ремонту, простий і зручний в експлуатації.
Важливі переваги:
- Дуже низький рівень шуму всього 69 дБ, можна використовувати компресор у приміщенні.
- Підшипники кочення електродвигуна та шийки колінчастого вала зроблені закритими та не вимагають догляду під час експлуатації.
- Електродвигун має тепловий захист.
- Ресивер зсередини покритий епоксидним покриттям. Є кран для злиття конденсату.
- Невелика вага, компактні розміри.
Характеристика:
- Тип компресора безоливний
- Споживана потужність 850 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Частота обертання 1400 об/хв.
- Кількість циліндрів — 2
- Продуктивність на вході 205 л/хв.
- Продуктивність на виході 125 л/хв.
- Ресивер 30 літрів
- Максимальний робочий тиск 8 барів
- Вихід — швидкознімач
- Діаметр поршня 63.7 мм.
- Хід 14 мм.
- Довжина кабелю 1.3 м.
- Рівень шуму 69 дБ
- Габарити 540х300х520 мм.
- Вага 20.4 кг.
Комплектність:
Компресор Dolphin SZW850AF030 1шт.
Транспортувальні колеса 2 шт.
Паспорт 1шт.
Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 30 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Вага | 20.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 520 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 7 120,87 ₴










