
Верстат свердлильний по металу JET JDP-13 (M)
36 522 ₴
- В наявності
- Код: 10000360M
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
На основу встановлена колона діаметром 73 мм із зубчастою рейкою для можливості переміщення столу по вертикалі. Робочий стіл, як і основа, виготовлений із якісного чугуна, його розмір 265х265 мм з 4 Т-подібними пазами, розташованими хрест-навхрест, ширина пазів 14 мм.
Максимальна відстань між шпинделем и основою становить 640 мм, а відстань між шпинделем и робочим столом — 445 мм.> Стіл має можливість повороту навколо колони на 360° и нахилу вправо/ліворуч в межах ±45°. Свердлильна головка дає змогу свердлити максимальні діаметри отвори до 16 мм. Конус шпинделя МК-2.
Потужність приводного двигуна 370 Вт. Обертовий момент із двигуна на вал шпинделя передається за допомогою клинового ременя через шківну групу. Діапазон частоти обертання шпинделя здійснюється в межах від 490 до 2510 об./хв і має 5 швидкостей.
Хід пінолі шпинделя становить 80 мм. Для контролю глибини свердління передбачена шкала з міліметровою і дюймовою розміткою, а також регульований обмежувач. Для забезпечення безпечної роботи на верстаті встановлений прозорий захисний екран із кінцевим вимикачем. Під кожухом коробки швидкостей пасової передачі розміщений захисний вимикач, що не дає змогу ввімкнути верстат під час відкритої кришки. Для аварійної зупинки на передній панелі верстата розташований червоний аварійний вимикач грибного типу.
Стандартна комплектація містить швидкозатискний свердлильний патрон 1-13 мм/В16, оправу свердлильного патрона МК-2/В16 та інструкцію з експлуатації.
Характеристика:
- Тип двигуна — асинхронний
- Потужність двигуна 0.37 кВт
- Напруга мережі 230 В
- Частота тока 50 Гц
- Частота обертання шпинделя 490 — 2510 об/хв.
- Кількість швидкостей шпинделя — 5 шт.
- Тип привода — ремінний
- Конус шпинделя МК-2
- Відстань шпиндель-стіл 445 мм.
- Відстань шпиндель-основи 640 мм.
- Виліт шпинделя 168 мм.
- Хід пінолі шпинделя 80 мм.
- Діаметр стійки 73 мм.
- Розмір столу 265x265 мм.
- Нахил столу вправо / влево - 45
- Розмір Т-подібного паза столу 14 мм.
- Кількість Т-подібних пазів столу — 4 шт.
- Розмір основи 205 x 205 мм.
- Розмір Т-подібного паза основи 16 мм.
- Кількість Т-подібних пазів основи — 2 шт.
- Максимальний діаметр свердління сталь 16 мм.
- Максимальний діаметр свердління чавун 16 мм.
- Пристрій подавання СОЖ — немає
- Автоподача — немає
- Автореверс — немає
- Габарити (ДхШхВ) 580х330х970 мм.
- Габарити в пакованні (ДхШхВ) 800х450х230 мм.
- Вага 45 кг. (в упаковці 53 кг.)
Комплектація
- Швидкозатискний патрон 1-13 мм/В16
- Оправка свердлильного патрона МК-2/В16
- Захисний екран свердлильного патрона
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2510 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 53 кг |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 23 см |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 265 мм |
| Ширина столу | 265 мм |
| Виліт шпинделя | 168 мм |
| Хід шпинделя | 80 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
| Кількість Т-образних пазів | 2 шт. |
| Конус шпинделя верстата | МК2 |
- Ціна: 36 522 ₴









