
Бензопила Grand БП-4700
5 135,40 ₴
4 467,80 ₴
- В наявності
- Код: 90113850
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Легка бензопила Grand БП-4700 PRO створена на основі 2-х тактного двигуна. Дозволяє набирати високі обороти 8000 обмін, що сприяє ефективному її використанню в побутових та виробничих умовах експлуатації. Об'єм двигуна становить 45 куб.см., посилена поршнева група за рахунок хромованого покриття на стінках циліндра, що значно підвищує експлуатаційний термін інструменту.
Модель Grand БП-4700 PRO - незамінна для людей старшого віку, для недосвідчених користувачів, жінок. Механізм легкого запуску замість вас штовхне маховик з потрібною швидкістю, вам потрібно натягнути пусковий трос, механізм зробить роботу сам. А їй можна буде легко працювати довгі часи без утоми для рук.
Бензопилу виконано з урахуванням сучасних норм та стандартів, знижено витрату палива та зменшено кількість шкідливих вихлопів.
особливості:
система легкого запуску
хромовані стінки циліндра
низький рівень вібрації та шуму
система аварійної зупинки ланцюга
система автоматичного змащення ланцюга
плаваюча провідна зірочка
вдосконалений повітряний фільтр
автоматичне гальмо двигуна
простота та легкість в обслуговуванні
Характеристика:
Об'єм двигуна 45 см3
Потужність двигуна 4.7 кВт (6.3 л.с.)
Кількість оборотів до 8000 об/хв.
Витрата палива 0.8 - 1.0 л/год.
Довжина шини 405 мм. (16")
Крок 0.325" / Ширина ланцюга 0,058"
Кількість ланок - 57
Об'єм паливного бака 410 мл.
Об'єм масляного бачка 200 мл
Паливна суміш - бензин + олія для 2-х тактних двигунів
Рівень шумового тиску 99-105 дБ
Змащення ланцюга: автоматичне
Тип двигуна: двотактний
Система гасіння вібрації: Так
Праймер (ручне підкачування палива): Ні
Вага 5,7 кг.
Комплектність:
Бензопила БП-4700
Шина 405 мм. 1 шт.
Ланцюг 1 шт.
Місткість для приготування паливної суміші 1 шт.
Ключ свічковий 1 шт.
Напильник 1 шт.
Чохол на шину 1 шт.
Паспорт 1 шт.
Упаковка картонна 1 шт.
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Ємність паливного бака | 410 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Потужність двигуна | 6.3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 405 мм |
| Виробник | GRAND |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Вага | 5.7 кг |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 467,80 ₴










