
Ківш хопер штукатурний розпилювач Dino-Power DP-CH 200A
4 794,12 ₴
- Немає в наявності
- Код: 090113336
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штукатурний хоппер ківш DP-CH200A — це чудовий спосіб нанесення будь-яких штукатурних сумішей за допомогою компресора.
Модель CH200A обладнана додатковою ручкою для зручності роботи, а довжина ручки забезпечує процес штукатурки у вузьких прорізах, коридорах і привуглих зонах.
Технологія нанесення штукатурних розчинів на стіни, стелі, фасад будівлі та ін., здійснюється через компресор із постійним тиском.
Завдяки технології нанесення штукатурки за допомогою хоппер ковша, витрата суміші неабияк скорочується, завдяки тонкому шару та зменшенню витрат матеріалу на відходах.
Переваги використання хоппер-ківша DP-CH200A:
- Бункер виготовлений із неіржавкої сталі 304
- Робота з хопером ковшем доступна будь-якій людині, у кваліфікації та знань професіонала немає потреби
- Один робочий може оштукатурити 60 кв. метрів шаром 1 см за годину
- Час на штукатурні роботи скорочується в 3-4 рази
- Сила удару суміші об поверхню набагато вища, ніж під час ручного нанесення, тому збільшується якість нанесеного бетону
- Забезпечується найкраща адгезія розчинів до поверхонь стін і стелі
- Завдяки вихідних сопел, допускається використовувати будь-які добавки та фібри
- Діапазон товщини варіюється від 1/8 дюйма (3 мм) для щільної текстури до 1 дюйма (2,5 мм) для структурних шарів. Його також можна використовувати для нанесення штукатурки, твердої штукатурки, EIFS, дрібного торкретування, арболіту, артетон-суміш і багато чого іншого
Характеристика:
- Матеріал бункера — неіржавка сталь
- Матеріал клапана — латунь
- Допускається використання будь-яких добавок і фібри
- Габаритні розміри 83х31х29 см.
- Вага 2,3 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Основні | |
| Матеріал робочої частини | Неіржавка сталь |
| Тип інструмента | Ківш штукатурний |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 794,12 ₴







