
Безмасляний 28-літровий компресор Dolphin DZW750AF028VP продуктивністю 148 л/хв.
15 128,11 ₴
14 674,27 ₴
- В наявності
- Код: 090106458
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Компресор безоливний Dolphin DZW750AF028VP для роботи в домашній майстерні, для роботи з фарбуванням або для комерційного використання в харчовій чи медичній сферах.
Він здатний виконувати роботу в будь-яких умовах, тихий у плані вібрації.
Компресор можна зручно розташувати в майстерні та забезпечить стисненим повітрям різний пневматичний інструмент.
Особливості:
- Регулювання тиску
обладнаний редуктором для регулювання тиску на виході та для точності регулювання передбачений спеціальним манометром.
- Безоливний і безшумний
особлива конструкція компресора забезпечує нормальну роботу компресора навіть без мастильного матеріалу.
Секрет весь у використанні матеріалів із низьким коефіцієнтом тертя. Такий агрегат примітний і низьким вібраційним впливом, а також шумовим фоном.
- Легкий і компактний
компресор має вертикальне розташування ресивера, виготовленого з легкого металу.
Особлива форма накопичувального бака забезпечує компактність агрегату, таку можна легко розмістити навіть у найменшій майстерні або в коморці.
- Широка сфера застосування
для роботи у сфері харчової або медичної промисловості.
Також він використовується для якісних фарбувальних робіт, він ідеально сумісний з аерографами. Все завдяки чистому робочому повітрю без домішок олії.
- Клапан зливу конденсату
щоб злити конденсат із ресивера, потрібно скористатися спеціальним клапаном, він розташований так, що Ви легко зможете злити вміст бака.
Характеристика компресора:
- Тип компресора безоливний
- Споживана потужність 780 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Число обертів 1440 об/хв.
- Кількість циліндрів - 1
- Ресивер 28 літрів
- Розташування ресивера — вертикально
- Ресивер окрашен изнутри
- Продуктивність 148 л/хв.
- Максимальний робочий тиск 8 барів
- Вихід швидкознімач
- Рівень шуму 67 дБ
Комплектність:
Компресор вертикальний DZW750AF024
Повітряний фільтр 1 шт.
Паспорт 1шт.
Паковання картонне 1 шт.
Вага 29 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 28 л |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Вага | 29 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів | 1440 об/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість циліндрів | 1 |
- Ціна: 14 674,27 ₴









