
Компресор безмасляний на 9 літрів Dolphin DZW550AF009 продуктивністю 116/55 л/хв.
8 132,25 ₴
7 888,28 ₴
- В наявності
- Код: 000008955
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
ong>DOLPHIN DZW550AF009 призначений для роботи на виробництві, у невеликих цехах, майстернях і СТО, слугує джерелом стисненого повітря для пневматичного інструменту, під час фарбування, прочищення деталей і підкачування шин будь-яких типорозмірів.
Компресор може застосовуватися в запиленій місцевості, оскільки обладнаний надійною системою фільтрації повітря.
Зручна панель керування з механічним манометром, дасть змогу забезпечити повноцінний контроль за робочим процесом.
Ця модель легко обслуговується, оскільки обладнана спеціалізованим корпусом. Конструкція якого дає змогу легко дістати до будь-якої технічної частини.
Особливості:
- Компактний розмір — компресор малогабаритний, його можна зручно встановити навіть у найменшому приміщенні, поготів він легкий і має зручну ручку для транспортування, його можна перевозити будь-якими засобами, а з його переміщенням впорається навіть одна людина.
- g>Висока продуктивність — двоциліндровий компресор гарантує виконання більшості завдань, його продуктивність становить 116 л/хв за максимального вихідного тиску на 8 барів — це оптимальні показники роботи для такого компресора.
- Низьке енергоспоживання — потужність компресора 580 Вт, водночас його продуктивність на досить високому рівні, до того ж його енергоспоживання досить низьке, що говорить про економність агрегату
- Низький рівень шуму та вібрації — для досягнення низького рівня вібрації та шуму в роботі компресора, його двигун завбачливо був встановлений не безпосередньо на ресивер, а через демпферні підкладки, вони дають змогу заглушати шум і вібрацію, що й зробило компресор таким комфортним у використання.
- Висока безпека
- Зручне використання й обслуговування — простота експлуатації та невибагливість обслуговування — це гарантія якісної роботи з агрегатом, для підготовки його до роботи Вам нічого не потрібно, відразу після купівлі Ви зможете розпочати роботу, він безоливний і завжди готовий виконувати своє призначення.
Характеристика компресора:
- Тип компресора безоливний
- Кількість фаз — однофазний
- Потужність 580 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Оберти 1440 об/хв.
- Кількість циліндрів — 2
- Привод — прямий
- Розташування ресивера горизонтально
- Об'єм ресивера 9 літрів
- Вихід — швидкознімання
- Робочий тиск 8 барів
- Продуктивність компресора на вході 116 л/хв
- Продуктивність на виході 55 л/хв.
- Рівень шуму 67 дБ
- Формфактор - стаціонарний
- Габарити 46x18x51 см.
- Вага 15.5 кг.
Комплектність:
Компресор DZW550AF009 1 шт.
Повітряний фільтр 1 шт.
Паспорт 1шт.
Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 9 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Вага | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів | 1440 об/хв |
| Тип ротативного компресора | Гвинтовий |
| Тип ротативного компресора із застосування мастила | Безоливний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 510 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 580 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 7 888,28 ₴



