
Безшумний двоблочний безмасляний зі 100-літровим ресивером компресор Dolphin DZW2500AF100 продуктивністю 520 л/хв.
44 074,83 ₴
42 752,59 ₴
- В наявності
- Код: 090106421
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Безоливний компресор Dolphin DZW2500AF100 - міцний і потужний апарат з ресивером 100 літрів, який забезпечує тиск 8 барів.
Обладнання обладнане потужною компресорною алюмінієвою головкою и блоком циліндра з литого чавуну з великими охолоджувальними ребрами, які сприяють кращому охолодженню та збільшенню терміну експлуатації компресора.
Двигун обладнаний системою захисту від перегрівання и автоматичним повторним пуском, який спрацьовує, щойно тиск у ресивері опускається до мінімального рівня.
Корпус ресивера якісно пофарбований спеціальним покриттям, яке запобігає появі корозії.
Виробник обладнав конструкцію апарата ніжками з гумовими накладками, які знижують вібрацію.
Ця модель застосовується в харчовій, медичній та оздоблювальній промисловості, дослідних інститутах та інших галузях, у яких використовується стиснене повітря як джерело енергії.
Основні особливості:
- Низька вібрація компресор має низький вібраційний фон у роботі. Низька вібрація дасть змогу якісно розташувати його на будь-якій поверхні, до того ж є можливість стаціонарного кріплення для більшої надійності.
- Мідна обмотка двигуна — доомпресор Dolphin DZW2500AF100 обладнаний продуктивним двигуном потужністю 2200 Вт. Завдяки мідному обмотуванню двигуна, він має чималий робочий ресурс і здатний працювати набагато довше під навантаженням.
- Мінімальна вібрація та рівень шуму — компресор для стоматології або для роботи в лабораторії, у харчовій промисловості, оскільки має низький шумовий і вібраційний фон, що робить його незамінним для роботи в таких умовах.
- Поршневі кільця головки з тефлоновим покриттям
- Виготовлений із клапанної (хромокремиста сталь) листової сталі шведського виробництва.
Характеристика компресора:
- Тип компресора — безоливний, поршневий, з прямим приводом
- Кількість фаз — однофазний
- Споживана потужність 2.5 кВт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Кількість обертів 1440 об/хв.
- Робочий тиск 8 барів
- Кількість поршнів — 2- циліндровий
- Розташування ресивера горизонтальне
- Об'єм ресивера 100 літрів
- Продуктивність на вході 520 л/хв.
- Продуктивність на виході 240 л/хв.
- Рівень шуму 72 дБ
- Габарити 860х450х910 мм.
- Вага 75 кг.
Комплектація
- Компресор безмасляный Dolphin DZW2500AF100
- Гарантійний талон
- Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів | 1420 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Висота | 910 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 42 752,59 ₴









