
-3%
Шліфувальна безщіткова машина для стін та стель Dino-Power DP-1500B
13 617 ₴
13 208,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: 090112252
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безщітковий шліфувальний верстат для гіпсокартону / бетонний шліфувальний верстат DP-1500B спеціально розроблений для шліфування/полірування бетонних поверхонь для підготовки бетону та видалення покриттів.
Шліфувальна машина для стін і стель Dino-Power DP-1500B, її особливості:
- Перемикачем шліфувального верстата для гіпсокартону буде в положенні БЛОКУВАННЯ
- Всмоктувальною/збірною трубою для пилу, її можна під'єднати до пилососа.
- Швидкість шліфування можна плавно регулювати
- Під'єднується до професійного пилососу DP-501 або DP-506
Особливості конструкції
- Відведення пилу — патрубок 32 мм для під'єднання пилососа, всмоктувальна труба завдовжки до 4.5 метра
- Підсвітка вбудована світлодіодна (LED) для контролю якості шліфування.
- Ергономіка прогумована ручка та фіксація кнопки увімкнення (LOCK).
- Кабель - мережевий шнур завдовжки 4 метри.
Характеристика шліфмашини:
- Тип двигуна — безщітковий
- Вхідна потужність 1500 Вт
- Напруга мережі 230 В
- Частота тока 50/60 Гц
- Швидкість холостого ходу 2000-4000 об./хв
- Діаметр диска 125 мм.
- Довжина штанги — телескопічна, регулюється від 110 до 160 см.
- Максимальна висота роботи до 3 метрів
- Вага 4,1 кг.
Комплектність:
- шліфувальна машина для стін і стель Dino-Power DP-1500B
- посібник користувача
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 13 208,49 ₴

