
Бензопила Grand БП-5000
3 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90108278
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійна та продуктивна бензопила. Призначена для пиляння деревини, при заготівлі дров, у будівництві та в інших видах діяльності, пов'язаних з пилянням дерева. У порівнянні з молодшою моделлю, пилка виділяється збільшеною потужністю двигуна. Двигун потужністю 5000 Вт або 6.1 л.с на холостому ходу видає 2800 об/хв, при повному вичавленні ручки газу обороти доходять до 11000 об/хв. Пильна шина, довжина якої становить 450 мм, дозволяє спиляти дерево вдвічі більше в діаметрі, тобто до 90 см. Пила зібрана в заводських умовах із високоякісних комплектуючих, що гарантує тривалий термін служби без поломок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 6 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів | 2800 об/хв |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.1 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 060 ₴





