
Бензопила Grand БП-3700
4 923,45 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90113061
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка бензопила Grand БП-3700 PRO створена на основі 2-х тактного двигуна. Дозволяє набирати високі обороти 11000 об/хв, що сприяє ефективному її використанню в побутових та виробничих умовах експлуатації. Об'єм двигуна становить 31.8 куб., посилена поршнева група за рахунок хромованого покриття на стінках циліндра, що значно підвищує експлуатаційний термін інструменту.
Дана модель ланцюгової пили є найкращою копією бензопили STIHL MS 180.
Модель Grand БП-3700 PRO незамінна для людей старшого віку, для недосвідчених користувачів, жінок. Механізм легкого запуску замість вас штовхне маховик з потрібною швидкістю, вам потрібно натягнути пусковий трос, механізм зробить роботу сам. А їй можна буде легко працювати довгі часи без утоми для рук.
Мотопила виконана з урахуванням сучасних норм та стандартів, знижено витрату палива та зменшено кількість шкідливих вихлопів.
Характеристика бензопили:
Тип двигуна двотактний бензиновий
Об'єм двигуна 31.8 см3
Потужність двигуна 3.7 кВт (5 л.с.)
Кількість оборотів 0-11000 об/хв.
Довжина шини 350 мм. / 14"
Крок ланцюга 3/8"
Кількість ланок 50
Розмір паза шини 1,3 мм.
Об'єм паливного бака 250 мл.
Об'єм масляного бачка 145 мл.
Витрата палива 0.8 – 1.5/год.
Паливно-масляна суміш - бензин з маслом для 2-тактних двигунів 1:50
Змащення ланцюга: автоматичне
Рівень шуму 99 дБ
Система гасіння вібрації: Так
Комплектність:
Бензопила БП-3700
Шина 350 мм. 1 шт.
Ланцюг 1 шт.
Місткість для приготування паливної суміші 1 шт.
Напильник 1 шт.
Свічковий ключ 1 шт.
Чохол на шину 1 шт.
Паспорт 1 шт.
Упаковка картонна 1 шт.
Вага 5,9 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 145 мл |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 32 куб. см |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Ємність паливного бака | 250 мл |
| Витрата палива | 1.5 л/год |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 923,45 ₴










