
-4%
Компресор масляний 2-циліндровий Werk VBM-50N з 50-літровим ресивером і продуктивністю 360 л/хв.
11 350 ₴
10 896 ₴
- В наявності
- Код: 60513
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ком
пресор Werk VBM-50N — для фарбувальних робіт, для роботи в автомайстерні, гаражі або на невеликому виробництві.Працювати з ним зручно в будь-яких умовах, до того ж він сумісний із більшістю пневматичних інструментів.
Двоциліндровий двигун із прямим приводомstrong> дає високу ефективність у роботі та велику продуктивність.
Продуктивність цієї моделі становить 360 л/хв, причому завдяки об'єму ресивера на 50 літрів Ви зможете виконати будь-яке завдання.
Сам компресор пересувний і мобільний, завдяки колесам і ручкам.
Характеристика компресора:
- Тип компресора — оливний, двопоршневий
- Споживана потужність 2230 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Кількість циліндрів — 2
- Число обертів холостого ходу 2850 об/хв.
- Розташування ресивера — горизонтально
- Ресивер 50 літрів
- Продуктивність 360 л/хв.
- Максимальний робочий тиск 8 барів
- Вихід швидкознімний
- Формфактор — пересувний
- Габарити в пакованні 330х670х730 мм.
Комплектність:
Компресор Werk VBM-50N
Транспортувальні колеса 2 шт.
Паспорт 1 шт.
Паковання картонне 1 шт.
Вага 33.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 33.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Висота | 670 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2230 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 10 896 ₴








