
Бензопила ланцюгова solo by AL-KO Comfort 6646 з автоматичним мастилом ланцюга
14 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127520-21
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила solo by AL-KO Comfort 6646 — незамінна під час будівництва, заготівлі дров або розчищення майданчика від старих дерев.
Автоматичне змащення ланцюга </strong>істотно знижує знос шини та ланцюга.
Завдяки боковому натягувачеві ланцюга настроювання різальної оснастки дуже проста.
Пристрій захищений від непередбачуваного пуску спеціальним блокатором.
Ефективна система гасіння вібрацій.
Праймер для підкачування паливного насоса.
Ергономічні ручки з надійним і зручним хватом під час проведення розпилювання.
Характеристика бензопилки:
- Тип двигуна — одноциліндровий 2-тактний бензиновий
- Об'єм 46,5 см3
- Потужність 2000 Вт/2,71 л.с.
- Кількість обертів 13000 об/хв.
- Довжина шини OREGON 45 см.
- Цепь OREGON з 72 зубцями
- Крок ланцюга — 1,3 3/8"
- Об'єм паливного бака 510 мл.
- Об'єм бака для змащення ланцюга 300 мл.
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Швидкість обертання ланцюга на холостому ходу 25 м/с
- Натяг ланцюга — бічне
- Розміри 430 х 240 х 300 мм.
- Вага 7.7 кг.
Комплектація
- Бензопила Solo by AL-KO 6646
- пиляльна шина
- пиляльний ланцюг
- паковання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | AL-KO |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 25 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 300 мл |
| Вага | 7.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Бензопила ланцюгова |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 46.5 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.71 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 510 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 14 799 ₴









