
Станок токарный по дереву Scheppach DM 1100T
8 316 ₴
- В наявності
- Код: 5902306901
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
<p>На верстаті DM1100T можна обробляти заготівки на чотирьох швидкостях 890/1260/1760/2600 об/хв.
Асинхронний двигун і стійка міцна сталева станина забезпечують DM1100T обертання без вібрацій. Вага станка 20 кг.
Заготівки завдовжки 1000 мм і діаметром 350 мм можуть бути закріплені на Scheppach DM1100T між передньою бабкою з чотиризубцевим центром і задньою бабкою. Різьба приводного шпинделя М18. За допомогою регульованого підручника можна надійно встановити токарний різець для плавного та точного оброблення заготівки.
Характеристика токарного верстата для дерева:
- Споживана потужність 400 Вт
- Напруга мережі живлення: 230 В
- Частота тока 50 Гц
- Кількість обертів 890/1260/1760/2600 об/мин.
- Число швидкостей — 4
- Відстань між центрами: 1000 мм.
- Діаметр обточки над станиною: 350 мм
- Різь приводного шпинделя М18
- Максимальний розмір заготовки: 1000х350 мм
- Поворот передньої бабки — немає
- Габарити 1375 х 325 х 415 мм.
- Вага 20 кг.
Комплектація
- Токарний верстат для дерева Scheppach DM1100T
- Ключі 2 шт.
- План шайба.
- Паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2600 об/хв |
| Кількість швидкостей | 4 шт. |
| Відстань між центрами | 1000 мм |
| Діаметр обробки над станиною | 350 мм |
| Поворот передньої бабки | немає |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 20 кг |
| Довжина | 1375 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 415 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 1000 мм |
| Ширина заготовки | 350 мм |
- Ціна: 8 316 ₴




