
-13%
Шліфувальна телескопічна машина Титан PTSM80230LC для гіпсокартону зі світлодіодним кільцем
6 439,15 ₴
5 602,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 02201904169
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телескопічна шліфувальна машина для стін і стель TITAN PTSM 80230LC використовується для шліфування штукатурки та гіпсокартону, очищення та шліфування стін і стель, лакових і пофарбованих покриттів, гіпсової шпаклівки, а також для чищення та шліфування стін із цегли або бетону.
Особливості телескопічної шліфувальної машини для стін і стель TITAN PTSM80230LC:
- Телескопічна система дає змогу варіювати довжину інструмента від 110 см до 160 см.
- Автоматичний нахил шліфувальної головки +/-360° для зручності робіт оператору
- Вбудована автоматична вакуумна система
- Двометровий шланг із мішком-фільтром для автономної роботи розтягується до довжини 4 метри
- М'яке нековзне покриття на колодці
- Дуже яскрава світлодіодна стрічка для підсвічування робочої зони для зручності оператора
- Підпружинена голова для ідеального повторення поверхні під час шліфування
- Полегшений доступ до заміни вугільних щітокli> >Знімний сегмент щітки дає змогу шліфувати до краю
- Складна конструкція штанги, зручна для транспортування і зберігання
Характеристика:
- Тип двигуна — щітковий
- Споживана потужність 800 Вт
- Швидкість обертання 800-1700 об/хв.
- Діаметр шліфувального кола 215 мм.
- Діаметр круглих шліфувальних листів 215-230 мм.
- Кріплення шліфувальних листів — липучка
- Діаметр роз'єму пилоудалівача 32 мм.
- Напруга мережі живлення 230 В
- Частота тока 50 Гц
- Телескопічна ручка 110-160 см.
- Нахил шліфувальної головки +/- 360°
- Вбудована LED-підсвітка — так
- Габарити паковання 1150×260×260 мм.
Комплектність:
Шліфувальна машина PTSM80-230 LC 1 шт.
Шланга для видалення пилу 1 шт.
Шліфувальні кола 6 шт.
Щітки 1 пара
Ключ шестигранний 1 шт..
Відвертка 1 шт.
Мішок-пилозбірник 1 шт.
Паспорт 1шт.
Пластиковий кейс 1 шт.
Вага 4.7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 215 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 5 602,06 ₴










