
Верстат токарний Scheppach DM 600 VARIO
7 019 ₴
6 668,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902305901
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Для використання в домашніх умовах<strong> Scheppach пропонує токарний верстат для дерева DM600V ARIO. Це обладнання комплектується досить потужним двигуном 550 Вт, що досить для оброблення будь-яких домашніх заготівок.
Крім того, особливістю цього верстата є безступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя 800-3000 об./хв. Це дуже зручно та дає змогу обробляти заготівки будь-якої текстури та щільності.
Відстань між центрами 600 мм, діаметр оброблюваної заготовки Ø 250 мм. Задня бабка Scheppach DM600VARIO має функцію швидкої фіксації. Упор для інструменту має довжину 174 мм. Конус передньої бабки M18, вона обладнана чотирма кулачковим патроном. Також у наявності планшайба 80 мм.
Токарний верстат для дерева Scheppach DM600VARIO має спеціальні кріплення, завдяки яким він легко встановлюється на будь-якій поверхні/стілі. Це так само гарантує вібраційну стійкість Scheppach DM600VARIO і точність у обробці деталей.
У комплекті до верстата передбачені 2 ріжкові ключі та інструмент для кріплення робочого столу.
Характеристика:
- Споживана потужність 550 Вт
- Напруга мережі 220 В/50 Гц
- Частота обертання шпинделя 800-3000 об/хв.
- Відстань між центрами 600 мм.
- Різь приводного шпинделя М18
- Макс. діаметр оброблення над станиною 250 мм.
- Макс. діаметр оброблення над опорою 190 мм.
- Планшайба 80 мм.
- довжина упору для інструменту 174 мм.
- Матеріал, оброблюваний для дерева
- Тип встановлення настільний
- Призначення строге, для виробництва меблів
- Вага — 8,6 кг.
- Габарити 240х200х980 мм
Комплектація Scheppach DM600VARIO
- Верстат токарний Scheppach DM 600 VARIO
- 2 ріжкові ключі
- інструмент для кріплення робочого столу
- Посібник з експлуатації
- гарантійний талон
- картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 5.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Відстань між центрами | 600 мм |
| Діаметр обробки над станиною | 250 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Довжина | 980 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 240 мм |
- Ціна: 6 668,05 ₴












