
Верстат свердлильний Scheppach DP 19 Vario
13 861 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5906820901
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Компактний універсальний свердлильний верстат Scheppach DP19VARIO призначений для професійного використання.
Його відмітна риса — висока точність свердління. Швидкість обертання шпинделя плавно регулюється в межах від 440 до 2580 обертів за хвилину.
Вибір режиму свердління й точне встановлення швидкості обертання контролюються за цифровим індикатором. Передбачена легка зміна свердлильного патрона та механізм швидкого затискання свердла. Застосовуються свердла діаметром від 1,5 до 16 мм.
Потужний двигун 550 Вт дає змогу свердління в тривалому режимі без зупинки на охолодження.
Верстат має невелику вагу 31,4 кг і габарити 0,5 х 0,73 х 0,3 м (Ш х Д х В). Корпус виготовлений із литого чавуну.
Характеристика:
- Тип верстата — вертикально-свердлильний
- Оброблюваний матеріал — для металу
- Споживана потужність 550 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Номінальна частота обертання двигуна 440-2580 об/хв
- Хід шпинделя 60 мм.
- Затискний патрон 1.5-16 мм.
- Максимальний діаметр свердління в сталі 13 мм.
- Кут нахилу станини вліво/вправо 45о
- Робочий стіл 194х198 мм.
- Загальна висота верстата 830 мм.
- Передавання — ремінне
- Число швидкостей — безступеневе регулювання
- Максимальна відстань від патрона до робочого столу 420 мм.
- Максимальна відстань від патрона до основи 540 мм.
- Функції регулятор обертів, підсвічування, лазерний маркер, дисплей, нахил опорної плити
- Габарити паковання 520х360х870 мм.
Комплектація
Свердлильний верстат Scheppach DP 19 Vario 1 шт.
Паспорт 1шт.
Ключ шестигранний 2 шт.
Захист робочої зони 1 шт.
Паковання картонне 1 шт.
Вага 31.4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2580 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 31.4 кг |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 87 см |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 194 мм |
| Ширина столу | 198 мм |
| Хід шпинделя | 60 мм |
| Конус шпинделя верстата | В-16 |
- Ціна: 13 861 ₴











