
Верстат свердлильний Scheppach DP 55
6 326 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5906822901
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Свердлильний верстат Scheppach DP 55 — це ідеальне рішення для домашніх і невеликих виробничих майстерень. Верстат забезпечує точне встановлення швидкості обертання в межах від 500 до 2600 обертів на хвилину, яку можна контролювати за цифровим дисплею.
Конструкція верстата передбачає швидкий затискач свердла в кілька рухів і вбудований лазер для точного наведення свердла в точку свердління.
Для встановлення заготівок передбачена опорна плита розміром 320 х 350 мм із затискачем для швидкого кріплення.
Двигун потужністю 900 Вт забезпечує свердління отворів у дереві діаметром до 40 мм і в сталі діаметром до 13 мм. Діаметр затискного патрона дає змогу затискати свердла діаметром від 1,5 до 13 мм.
Габарити заготівок для свердління обмежені лише відстанню від патрона до столу 260 мм. Верстат має великий попит у Німеччині завдяки своїй невеликій вазі 9,98 кг, малим габаритам 0,34 х 0,64 х 0,2 м (Ш х Д х В) і невимогливій до електромережі, що живить. Споживаючи потужність 900 Вт, він може бути під'єднаний до будь-якої побутової мережі змінного однофазного струму 220 В.
Характеристика:
- Потужний мотор 900 Вт
- Напруга мережі 230 В/50 Гц
- Точне встановлення швидкості від 500 до 2600 об./хв. за допомогою цифрового дисплея
- Передавання обертання — редукторне
- Діапазон затиску патрона від 1,5 до 13 мм для максимальних отворів
- Максимальний діаметр свердління дерева 40 мм.
- Швидкий затискач свердла в прецизійному свердлильному патроні
- Відстань 260 мм між патроном і столом
- Розмір опорної плити 320х350 мм.
- Число швидкостей — безступеневе регулювання
- Хід шпинделя 75 мм.
- Вбудований лазер для точного свердління
- Швидкорознімний затискач для фіксації заготівок
- Стабільна опорна плита
- Вага 9.98 кг.
Комплектація
- Свердлильний верстат Scheppach DP55
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Паковання — картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2600 об/хв |
| Хід шпинделя | 75 мм |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 13 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9.98 кг |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 200 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 320 мм |
| Ширина столу | 350 мм |
- Ціна: 6 326 ₴











