
Верстат осциляційні Scheppach OSM 600
11 220 ₴
- В наявності
- Код: 5903405901
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
g>Scheppach багатофункційний осциляційний верстат OSM 600 для оброблення заготівок із деревини та пластику в домашніх умовах. На верстаті застосовано кілька дуже вдалих інженерних рішень, які неабияк розширили функціонал обладнання.
ng>Schep
pach OSM 600 комплектується двигуном 450 Вт, який забезпечує обертання шпинделя зі швидкістю 2000 об/хв.Сам шпиндельно-стрічний вузол складається з вала, а також системи натягу стрічки 610х100 мм. Цей механізм не тільки забезпечує обертання стрічки навколо своєї осі, але й зворотно-поступальний рух, що забезпечує дуже високе та якісне оброблення заготівки. Якщо ж, наприклад, оператору необхідно обробити внутрішні краї заготовки, шпиндельно-стрічок знімається і встановлюється осциляційний вал необхідного діаметра.
Для зручності в роботі робочий стіл осциляційного шпиндельно-стріткового шліфувального верстата Scheppach OSM 600 має функцію нахилу 45°. Двигун верстата забезпечений захистом від потрапляння дрібнодисперного пилу, а також патрубком для під'єднання аспіраційної системи.
Характеристика:
- Тип пристрою: осциляційні
- Живлення: від мережі 220 В/50 Гц
- Споживана потужність: 450 Вт
- Оброблюваний матеріал: для дерева
- Кількість обертів: 2000 об/хв
- Розмір стрічки для шліфування: 610х100 мм
- Розташування шліфувального полотна: горизонтальні
- Тип встановлення: настільний
- Розміри робочого стола 410х425 мм.
- Кут нахилу столу: 45°
- Амплітуда коливань шпинделя 16 мм.
- Частота коливань шпинделя 58 кол./хв.
- Макс. висота шліфування 90 мм.
- Габарити: 400х440х360 мм.
- Вага 15 кг.
Комплектація
- Верстат осциляційний Scheppach OSM 600
- шліфувальний вал (18, 25, 31, 44, 57, 82 мм)
- шліфувальна підошва, 115 мм
- шліфувальний папір, K80: (13, 19, 26, 38, 51, 76 мм)
- картонна коробка
- інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 450 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2000 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 360 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина стрічки/листа | 410 мм |
| Ширина стрічки/листа | 425 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 11 220 ₴







