
Рейсмус Scheppach PLM 1800 для обробки заготовок товщиною 152 мм та шириною 330 мм зі швидкістю 7.4 м/хв.
22 555 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902208901
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
g>Scheppach рейсмусовий верстат PLM 1800 для домашнього використання. Рейсмусовий верстат Scheppach PLM 1800 комплектується двигуном на 1.5 кВт, який забезпечує обертання вала зі швидкістю 8500 об/хв. Вал комплектується двома ножами. Механізм авіашамусування складається зі строгого валу діаметром 48 мм, а також пари прогумованих валів і зубчастого захисту.
Робочий стіл виготовлений з алюмінію і забезпечує легке подавання заготовки. Зворотне повернення заготовки здійснюється за допомогою двох валів, розташованих на кришці верстата. Рейсмусовий верстат Scheppach PLM 1800 забезпечує максимальну глибину стругання 2.8 мм, а ширину 330 мм.
Регулювання глибини стругання забезпечується за допомогою ручки, а також метричної шкали та додаткового мірного механізму.
Під час торкання тестера механізму поверхні заготовки, спеціальна стрілка показує встановлювану глибину стругання. У такий спосіб ви зможете ретельніше проконтролювати глибину рейсмусування. На верстаті є спеціальний патрубок для під'єднання аспіраційної системи.
Характеристика:
- Споживана потужність 1500 Вт
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Число обертів вала ножів 8500 об/хв.
- Максимальна ширина заготовки 330 мм.
- Максимальна висота заготовки 152 мм. i>Максим
Комплектність:
Рейсмус Scheppach PLM1800 1шт.
Паспорт 1 шт.
Суворі ножі 2 шт.
Адаптер під'єднання до пилососа 1 шт.
Штовхач 1 шт.
Шестигранний ключ 1 шт.
Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Максимальна глибина стругання | 2.8 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 8500 об/хв |
| Максимальна швидкість подачі | 0.12 м/сек |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 30.75 кг |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 500 мм |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 330 мм |
| Діаметр строгального валу | 48 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 2 шт. |
- Ціна: 22 555 ₴







