
Пила занурювальна Scheppach PL 55 для пиляння заготовок на глибину до 55 мм диском 160 мм в діаметрі
10 139 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5901802915
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
Заглибна пила Scheppach PL 55 призначена для розпилювання виробів із деревини, ДСП, МДФ, а також точного торцювання довгих заготівок із дерева за допомогою алюмінієвою напрямною завдовжки 1400 мм (2 х 700 мм), що входить до комплектації пили.
Завдяки наявності функції «занурення» Scheppach PL 55 можна успішно використовувати для врізання посеред заготівлі під час випілювання отворів, наприклад, у стільниці під мийку.
Інструмент обладнаний двигун потужністю 1200 Вт, який забезпечує обертання пиляльного диска діаметром 160 мм і посадковим отвором 20 мм зі швидкістю 5500 об./хв.
Scheppach PL 55 може здійснювати пропил під кутами от 90° до 45°, водночас глибина пропилювання складатиме від 55 до 45 мм відповідно. Пила також має регулювання глибини занурення, що неабияк розширює її функціонал (можна використовувати для нарізування глухих пазів).
Швидкість різання становить 46 м/с. Захисний кожух пили обладнаний пиловідвідним патрубком, до якого може під'єднуватися пилосос.
Для зручності в роботі заглибна пилка має передню й прогумовану задню ручку. Покриття на задній ручці запобігає ковзанню руки під час роботи.
Крім напрямної шини, до комплектації пили входить з'єднувальний елемент і антиопрокивідник.
Характеристика:
- Призначення — деревина | ДСП | МДФ
- Споживана потужність 1200 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Число обертів холостого ходу 5500 об/хв.
- Діаметр пиляльного диска 160 мм.
- Отвір пиляльного диска 20 мм.
- Кут різання 0/45
- Максимальна глибина пропилювання за 90* до 55 мм.
- Максимальна глибина пропилювання за 45* до 45 мм.
- Швидкість пиляння досягає 46 м/с.
- Напрямна шина 1400 мм. (2х700 мм)
- Габарити пили 340х260х235 мм.
- Вага 4.8 кг.
Комплект постачання:
- Пила заглибна Scheppach PL 55
- Напрямна шина 700 мм. 2 шт
- Адаптер для з'єднання шин
- Пристрій проти перекидання для заглибної пили
- Пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Scheppach |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 160 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 10 139 ₴












