
Тример бензиновий ALKO FRS4125
8 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 112387
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотокоса AL-KO FRS 4125 - ефективна бензинова коса з велосипедною рукояткою для легкого косіння ліскою чи ножами ділянки площею до 20 соток. Напівавтоматична подача волосіні, ранцевий ремінь полегшують керування та додають зручностей при роботі з моделлю мотокоси AL-KO FRS 4125.
Традиційне верхнє розташування двигуна з об'ємом 32 куб.см потужністю 1,22 л.с. забезпечує чистоту внутрішніх вузлів бензомотора, тому що немає ризику попадання камінців та відходів трави під час косіння. Ширина косіння ліскою становить 41 см, ножем – 25 см.
Особливості моделі AL-KO FRS 4125:
2 види різальної системи - волосінь завтовшки 2,4 мм і ніж забезпечують дві ширини косіння - 41 і 25 см відповідно. Лісочка рекомендується для зрізу трави, там, де багато бур'янів та низької порослі чагарників – застосовують ніж.
Потужний витривалий двигун – бензиновий двигун з верхнім розташуванням.
Ергономіка – зручна велосипедна рукоятка для комфортного маневрування інструментом.
Автоматика - покрокова автоматична подача волосіні.
Переваги AL-KO FRS 4125:
Простота управління та обслуговування.
Потужний бензомотор.
Двоваріантна ріжуча система з напівавтоматичною подачею волосіні
Зручна додаткова ручка велосипедної форми.
Характеристика тримера:
Тип двигуна - бензиновий 2-х тактний
Об'єм двигуна 32 см3
Потужність двигуна 0.9 кВт/1.22 к.с.
Об'єм паливного бака 700 мл.
Ріжуча система - волосінь та ніж
Максимальна ширина скошування ножем 25 див.
Максимальна ширина скошування ліскою 41 див.
Діаметр волосіні 2 мм.
Подача волосіні - напівавтоматична
Розташування двигуна – верхнє
Площа газону до 20 соток
Тип рукоятки – велосипедна
Комплектність:
Тример бензиновий FRS4125 1шт.
Ніж ріжучий 1шт.
Шпуля 1шт.
Ремінь 1шт.
Захист 1шт.
Рукоятка U-подібна 1шт.
Ключ свічковий 1шт.
Ключ шестигранний 2шт.
Ключ ріжковий 1шт.
Паспорт 1шт.
Упаковка картонна 1шт.
Вага 7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 1.22 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Ширина скошування ліски | 410 мм |
| Максимальна ширина скошування | 410 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 32 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 8 599 ₴










