
Компресор трициліндровий поршневий Scheppach HC550TC продуктивністю 550/350 л/хв.
28 492 ₴
- В наявності
- Код: 5906147901
+380 (96) 880-44-94
kyivstar - Менеджер
- +380 (66) 161-72-56Vodafone - Менеджер
- +380 (97) 549-99-92kyivstar - Менеджер
- +380 (63) 231-96-61life - Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HC550TC — це поршневий компресор із ремінним приводом і горизонтальним типом бака, призначений для подавання стисненого повітря до пневматичних інструментів (наприклад, фарбопультів, продувних пістолетів, шиномонтажного обладнання) з робочим потоком до 350 л/хв.
Пристрій обладнаний манометрами, регулятором тиску, швидкознімними сполуками, зливним клапаном для конденсату, повітряним фільтром, колесами та опорними ніжками.
Має захисні елементи — запобіжний клапан, автоматичне керування запуском, систему контролю рівня оливи та вентиляційну систему.
Характеристика:
- Споживана потужність двигуна 2200 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Режим роботи двигуна S1 (безперервний режим)
- Швидкість двигуна 2900 об./хв.
- Обсяг ресивера 100 літрів
- Об'єм оливи 0,9 літра
- Максимальний робочий тиск 10 барів
- Продуктивність на вході 550 л/хв.
- Продуктивність на виході 350 л/хв.
- Ступінь захисту IP 54
- Рівень шуму (звукова потужність) 97 дБ
- Розміри (ДхШхВ) 1025х475х840 мм.
- Маса 81 кг.
Комплектація
- компресор Scheppach HC550TC
- колеса
- інструкція з експлуатації
- паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 81 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 475 мм |
| Довжина | 1025 мм |
| Висота | 840 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 28 492 ₴








